Szeretnél egy nagyon kreatív és lelkes csapat tagja lenni? Bővülünk!

Kommunikációs munkatársat keresünk, várjuk a jelentkezésedet!

 Főbb feladatok:

  • a KÉPEZŐ közösségi média oldalain (Facebook, Instagram, YouTube) és offline felületeken történő kommunikációs stratégiai előkészítése és megvalósítása
  • közösségi média hirdetéseinek kezelése
  • közösségi média kampányok lebonyolítása
  • tartalomgyártás: rendszeres rövid posztok és eseményleírások + esetenként alapszintű képszerkesztési feladatok, fotóalbumok és videók feltöltése, sztorik létrehozása
  • hírlevél
  • offline kommunikáció
  • a KÉPEZŐ korosztályonkénti célközönségének azonosítása és bevonása a programokba
  • weboldal kezelése, aktualizálása a programok vonatkozásában
  • program regisztrációk kezelése

Munkafeltételek:

  • számlaképesség
  • 4-6 órás állás

Szakmai elvárások:

  • naprakész tudás a Facebook, Instagram, YouTube hirdetőeszközeiről, az aktuális hirdetési trendekről
  • közösségi média területén szerzett tapasztalat
  • kreatív, egyedi, a téma iránti fogékonyságot tükröző fogalmazási készség;
  • pontos, precíz munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • előny: kommunikáció és médiatudomány vagy marketing végzettség, tapasztalat kulturális, képzőművészeti vonatkozású események szervezésében, a kulturális szférában való általános tájékozottság

Amit kínálunk:

  • áprilisi munkakezdés
  • díjazás egyéni megállapodás, szakmai tapasztalat szerint
  • széleskörű kulturális kapcsolatrendszer
  • betekintés a galériák világába
  • lelkes és befogadó csapat
  • nyitottság az új ötletekre, ebből adódóan fejlődési lehetőség

Ha úgy érzed, hogy tudsz azonosulni a KÉPEZŐ szellemiségével és máris tele vagy ötletekkel, küldd el a hello@kepezo.hu-ra:

  • magyar nyelvű önéletrajzodat, kiemelve releváns tapasztalataidat,
  • szakmai referenciáidat hivatkozásokkal.

A tárgyban jelöld meg: kommunikáció

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el. A jelentkezéseket legkésőbb április 30-ig várjuk.